E marte, 07.04.2020, 03:55 AM (GMT+1)

Plus » Video

Dokumentar kushtuar Dëshmorëve të Kombit Fatmir, Luan e Naim Nimanaj

E marte, 01.05.2012, 10:21 AMDokumentar kushtuar Dëshmorëve të Kombit Fatmir, Luan e Naim Nimanaj.


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT