E diele, 18.04.2021, 11:56 AM (GMT+1)

Lojëra » Futbolli Shqiptar

Vizitoni Federaten e Futbollit te Kosoves

E shtune, 13.10.2007, 06:34 PM


Per rezultate, informacione dhe gjithcka tjeter mbi futbollin e Kosoves, klikoni Ketu (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora