E premte, 30.07.2021, 02:27 AM (GMT+1)

Lekë Mrijaj: Rrok Berisha - ''Nënë Tereza...''

Poezia nuk durohet të lexohet nga çdokushi madje as të shkruhet nga secili sepse ajo është një zonjë e rëndë ndaj në një vështrim në kalimthi qe i bëra vëllimit poetik të Rrok Berishës “NENE TEREZA SHPIRTI  DRITES  SE  AMSHUAR"   konstatova ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora