E merkure, 12.05.2021, 03:51 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Portret i Gjergj Kastriotit

E diele, 23.07.2017, 03:13 PM


GEORG KASTRIOTA

Portret i Gjergj Kastriotit i cili gjendet ne muzeun historik te Vjenes.

Autori i ketij protreti nuk dihet.(Vota: 2 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora