E merkure, 22.05.2024, 12:02 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

"Yjet e Kosovës" në RTV21

E hene, 01.06.2015, 06:58 PMNe studio:
Tahir Shabani - Drejtor i shoqates
Augustin Pergega - Piktor(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora