E merkure, 14.04.2021, 05:05 AM (GMT+1)

Video

Policët e Edi Lleshit: Këngë e valle gramshiote dhe raki

E shtune, 23.05.2020, 04:21 PMPolicët e Edi Lleshit: Këngë e valle gramshiote dhe raki...
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora