E marte, 18.05.2021, 02:45 AM (GMT+1)

Video

Ansambli i Këngëve dhe Valleve nga Maqedonia Veriore, koncert për Pavarësinë e Kosovës

E enjte, 18.03.2021, 08:30 PMRadiotelevizioni 21
https://www.youtube.com/watch?v=mO4215WXgvA
#rtv21 #tv21 #radiotelevision21
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora