E diele, 14.04.2024, 07:01 PM (GMT+1)

Video

Dalin në dritë thesaret e arbërve të mesjetës në Komanin e 9 kishave

E marte, 05.01.2021, 09:43 PMShikojeni ne: https://www.youtube.com/watch?v=R87-_QT7WC4&t=320s

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora