E enjte, 29.02.2024, 11:15 AM (GMT)

Video

Fahri Xharra: Shpërngulja e dytë serbe

E merkure, 17.06.2020, 01:13 PMEpisodi 3

Shperngulja e dyte serbe

Shkruan dhe flet: Fahri Xharra

Realizimi: Ilir Xharra Photographer

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora