E merkure, 28.02.2024, 10:39 PM (GMT)

Video

Fahri Xharra: Shpërngulja e madhe serbe - Mashtrim Historik

E merkure, 17.06.2020, 01:07 PMEpisodi 2 nga seria - HISTORIA E VJEDHUR SHQIPTARE

Shkruan dhe flet - FAHRI XHARRA

Realizimi - Ilir Xharra

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora