E merkure, 21.02.2024, 11:39 AM (GMT)

Video

Kumtesa e z. Fran Shkreli ne simpoziumin shkencor ne NY kushtuar At Gjergj Fishtes

E shtune, 30.11.2019, 02:12 PMKumtesa e z. Fran Shkreli ne simpoziumin shkencor qe u mbajt me 2 Nentor 2019, kushtuar At Gjergj Fishtes.
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora