E shtune, 19.06.2021, 04:40 PM (GMT+1)

Kulturë

Thenia e dites...

E enjte, 31.01.2008, 01:41 PM


 

Njeriu nuk kerkon vetem te jete i lumtur ne jete , por me i lumtur se te tjeret.

Prandaj dhe jeta i duket shpesh e veshtire, pasi ai i konsideron te tjeret, per me te lumtur se c´jane ne te vertete.

 

Charles - Louis de Montesquiesu

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora