E marte, 04.08.2020, 09:33 AM (GMT+1)

Komente

FBKSH: Telegram ngushëllimi

E shtune, 24.05.2008, 11:21 AM


TELEGRAM NGUSHËLLIMI NGA FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) :

LAVDI JETËS DHE VEPËRS SË ZOTIT DRITAN  HOXHA DHE I LEHTË I QOFTË DHEU I SHQIPËRISË ETNIKE…!

Zëdhënësi Politik i FBKSH,
Gafurr ADILI.

Tiranë, 23 maj 2008.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora