E marte, 11.05.2021, 08:39 AM (GMT+1)

Video

ABC Story: Miku kroat i shqiptareve, si e vrane serbet albanologun Milan Shuflaj

E enjte, 26.11.2020, 10:36 PM



ABC Story: Miku kroat i shqiptareve, si e vrane serbet albanologun Milan Shuflaj...




Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora