E premte, 24.05.2019, 04:47 AM (GMT+1)

Plus » Video

www.albanianmartyrs.com: Martiret shqiptare

Ky sit u perkushtohet atyne intelektualeve, klerikeve, burrave dhe grave qe u martirizuen prej enverhoxhisteve. 40 humanistet te cilet i jane propozue Vatikanit per Martirizim vine nga rende...
Gallery

PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT

Leter Lajmeruese