E shtune, 26.09.2020, 12:11 AM (GMT+1)

Aktualitet » Njoftime

Krah pune nga Tetova

KRAH PUNE nga Tetova ka në dispozicion mbi 40 punëtorë krahu ,nga 18 deri 55 vjeç,që janë të gatshëm të bëjnë çfarëdolloj pune fizike që ju mund t`u ofroni.Ngarkim -shkarkim,punë fushe,hapje kanalesh dhe ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora