E diele, 13.06.2021, 07:26 PM (GMT+1)

Shabani, kandidat për asamblist në Emmendigen

Gjermani - Tahir Shabani është kandiduar për asamblist në qytetin e Emmendingenit në Gjermani. Shabani ka thënë për albinfo.ch se nëse e fiton besimin e qytetarëve, angazhimi i tij do të jetë një shenjë pozitive për qytetin Emmendingen.“Mesazhi im do të bartet te të gjithë qytetarët dhe vendësit...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora