E premte, 25.06.2021, 05:49 AM (GMT+1)

Engjëll Koliqi: Oftalmologu gjilanas Dr Halil Ajvazi

Ditë më parë, në Universitetin e Mjekësisë në Tiranë, në departamentin e ORL – okulistikës të Fkultetit të mjekësisë mbrojti me sukses maksimal disertaconin me temën “Glaukoma neovaskulare”,  temë e paprekur...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora