E diele, 16.06.2024, 12:16 PM (GMT+1)

Zbulohet piktura 500 vjeçare e Da Vinçit

Një pikturë e Jezu Krishtit që, pas shekujsh të lënë pas dore është identifikuar si vepra e Leonardo da Vincit: Salvador Mundi ( shqipëruar: Shpëtimtari i botës)"Ideja...Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora