E hene, 15.04.2024, 07:36 PM (GMT+1)

Kosovatex-i, inkurajim për biznesion vendor

Prezenca e vet zotit Destani në ambientet e Kosovatexit ishte një stimul për gjithë të punësuarit, të cilët shprehën gatishmëri që të jenë edhe më të lidhur me këtë fabrikë, e cila ishte e para që riktheu famën e industrisë së tekstilit në Kosovë, në njërën anë ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora