E shtune, 19.06.2021, 04:49 PM (GMT+1)

Bond - Girl i vertete, per James Bond

Nderkohe qe neper filma, Pierce Brosnan (54 vjec) mund ta shohesh me shume femra modele, ne jete private per te ekziston vetem nje, e shoqja Keely, dikur modele. Mes tyre ekziston ende nje dashuri e paster dhe kjo per me...

Emoragjia cerebrale dhe shkaqet kryesore te tij

Emoragjia cerebrale quhet ndryshe, edhe infarkti i trurit. Ai vjen si rrjedhim i bllokimit te nje arterie ne tru, qe pengon dhe qarkullimin e gjakut. Faktoret kryesore qe ndikojne ne avancimin e kesaj semundjeje kaq te rrezikshme te...

Modelja dhe Presidenti

Po eshte e vertete! Mes modeles se njohur Naomi Campbell (37 vjec) dhe Presidentit Venezelian, Hugo Chavez (53 vjec). Muajve te fundit politikani me modelen britanike jane pare shpesh bashke...derisa me ne fund shtypi i ...
Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora