E hene, 17.05.2021, 02:05 AM (GMT+1)

Shtesë » Historia

Traboini Film: Deshmi nga Barleti

E hene, 15.12.2008, 04:51 PM


Traboini Film: Deshmi nga Barleti(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora