E shtune, 22.06.2024, 02:14 PM (GMT+1)

Kulturë

Gjon Keka: Një nga stemat e rralla të Mbretërisë së Gjergj Kastriotit

E merkure, 06.11.2019, 08:32 PM


[Kjo stemë dhe referenca për të gjendet në një nga librat e mi për Gjergj Kastriotin.](Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora