E enjte, 29.02.2024, 10:48 PM (GMT)

Kulturë

Keka: Dasma e Gjergj Kastriotit me Donika Arianiti

E merkure, 13.01.2016, 07:50 PM


Gjon Keka: Gravure e pabotuar me pare, Dasma e Gjergj Kastriotit me Donika Arianiti

Edhe nje gravure e dasmes se Gjergj Kastriotit Skenderbeut me Donika Arianiti,

nga kronikat e vitit 1533.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora