E diele, 21.07.2024, 05:17 AM (GMT+1)

Mendime » Xharra

Fahri Xharra: Qyteti me emër të përgjakur! (Video)

E hene, 23.06.2014, 07:44 PMFahri Xharra: Gjakova, qyteti me emër të përgjakur!


(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora