E marte, 23.04.2024, 09:54 PM (GMT+1)

Mendime » Radovani

Fritz Radovani: ''Garantojmë'' Bashkimin Europjan!

E merkure, 26.02.2014, 09:04 PM


“GARANTOJMË” BE - BASHKIMIN EUROPJAN !

Në 70 vjetorin e permbytjes së Shqipnisë...

Nga Fritz RADOVANI

19 JANAR 2014 – 20 SHKURT 2014

Mbrenda një muej...

19 Janar 2014...

Ata që e hoqen nga zyret qeveritare të Prishtinës, nuk mund ta shohin as në Mitrovicë...

http://www.panorama.com.al/2014/01/19/rrezohet-busti-i-nene-terezes-ne-mitrovice/

Artistët tanë anadollakë...

http://www.panorama.com.al/2014/02/20/shoqerohet-pronari-i-tokes-ku-u-gjet-shtatorja-e-dhunuar-e-skenderbeut/

 

20 Shkurt 2014... Në Gjinokaster:

“Vate dhe nuk ngëthenët më”... E. Sidheri...

http://www.zemrashqiptare.net/news/id_35332/cid_146/Elvi-Sidheri:-Trakte-n%C3%AB-Gjirokast%C3%ABr!.html

Melbourne, 25 Shkurt 2014.(Vota: 7 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora