E shtune, 18.05.2024, 05:40 PM (GMT+1)

Sport » Sporti

Kreshnik Qato ''Mjeshtër i Madh''

E enjte, 16.05.2013, 02:45 PMNishani dekoron Kreshnik Qaton me Urdhrin "Mjeshtër i Madh"


(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora