Zemra Shqiptare

  https://www.zemrashqiptare.net/


Nderron jete Riza Rexha - Njoftim per ngushellime

| E hene, 22.10.2012, 06:48 PM |


Njoftim per NGUSHELLIME!

Me dhembje e pikellim te thelle, njoftojme gjithe miqte, shoket, bashkatdhetaret e bashkeveprimtaret, me rastin e vdekjes se Babait tone Riza Rexha (Rize Kaqaniku) nga Ivaja e Kaqanikut, se djemte Jetoni e Dritoni me bashkefamiljaret e shoket, presin per NGUSHELLIME te Dielen me 28. 10. 12. nga ora 09.00 gjer n'ora 17.00; ne kete adrese: Zentrum SINZIG, Koblenzerstr. 94; 53489 Sinzig (Gjermani).

Per informata, mund te kontaktoni ne telef.: 0151-65151641 (Jetoni) dhe 0163-2882167 (Zeneli)!

Familja Rexha