E shtune, 15.06.2024, 07:33 PM (GMT+1)

Shtesë » Shoqëria

Supermodelja shkodrane Angela Martini, në foto

E hene, 13.06.2011, 07:19 PM


 

Gusht 22, 2010 - Foto nga Ethan Miller/Getty Images North America)

 

Maj 18, 2010 - Foto nga Andreas Rentz/Getty Images Europe(Vota: 6 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora