Zemra Shqiptare

  http://www.zemrashqiptare.net/


Modelja dhe Presidenti

| E hene, 14.01.2008, 10:54 PM |


Po eshte e vertete! Mes modeles se njohur Naomi Campbell (37 vjec) dhe Presidentit Venezelian, Hugo Chavez (53 vjec). Muajve te fundit politikani me modelen britanike jane pare shpesh bashke...derisa me ne fund shtypi i Venezueles, nisi te shkruaje zyrtarisht: Po, ata kane nje lidhje dashurie mes tyre, madje sipas medias nuk eshte e pamundur edhe nje martese. Ne nje pyetje drejtuar Naomit, ku thuhej...nese presidenti i ngjante nga paraqitja nje gorille, Naomi ishte pergjigjur me te qeshur..."Mbase nje demi, por jo nje gorille".Nder te tjera, ajo ka kaluar shume momente te bukura ne nje apartament te tij, buze detit.

(A.P.) © www.zemrashqiptare.net