E hene, 03.10.2022, 05:38 AM (GMT+1)

Video

Ilir Shaqiri & Zef Kakoca - Jam arbëresh

E hene, 25.10.2021, 07:52 PMFestivali i këngës arbëreshe, Kalabri

https://www.youtube.com/watch?v=QJJTAiW1QSM

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora