E diele, 26.06.2022, 03:49 AM (GMT+1)

Video

IFLC Australia - Albania sings Kyrgyzstan Girls and Thailand boys dance (Sydney Opera House, 2016)

E merkure, 08.09.2021, 06:49 PMInternational Festival of Language and Culture was held on 17 April 2016 at Sydney Opera House

www.intflc.org.au for IFLC Australia

www.intflc.org   for international IFLC

https://www.youtube.com/watch?v=wWK0XnEfcUg

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora