E enjte, 09.02.2023, 08:39 AM (GMT)

Video

Fjalimi i Kryeministrit të Izraelit, Benjamin Netanyahu për Kosovën, 1999

E enjte, 13.05.2021, 06:52 PMFjalimi i Kryeministrit të Izraelit, Benjamin Netanyahu për Kosovën, 1999
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora