E marte, 04.10.2022, 03:54 AM (GMT+1)

Video

TROJA - Demokraci

E hene, 26.04.2021, 08:21 PMAVD Digital - http://smarturl.it/AVDdigital Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë grupit TROJA, të cilat janë të mbrojtura ligjërisht. Videot nga ky kanal nuk mund të kopjohen, të gjithë shkelësit e të drejtave do të ndjeken penalisht sipas dispozitave ligjore në fuqi. © 2015 TROJA GROUP. All Rights Reserved.
https://www.youtube.com/watch?v=JVvSL24vKPc
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora