E merkure, 30.11.2022, 05:33 PM (GMT)

Video

Tiranë-Prishtinë: Ku gabuam? - Prof. Blerim Latifi

E shtune, 20.03.2021, 04:44 PMTiranë-Prishtinë: Ku gabuam? - Blerim Latifi - 19.03.2021 - Albanian Post
https://www.youtube.com/watch?v=IEPXHsG6U-8
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora