E marte, 28.06.2022, 12:18 AM (GMT+1)

Video

Koncert, Ilir Shaqiri - Kosovë e Përndritur

E shtune, 20.02.2021, 06:42 PM𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ ✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔's Official channel? 👇🏼 ► http://smarturl.it/SubscribeKlanArena 👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs. ____________________________ 🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗡 𝗔𝗥𝗘𝗡𝗔 : Instagram ► https://www.instagram.com/klanarena Facebook ► https://www.facebook.com/klanarenaa ✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 : Instagram ► https://www.smarturl.it/FolePublishing ____________________________ 🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify ► https://spoti.fi/2Kt0Kvghttps://spoti.fi/2KuRaYW ____________________________ ℗ & © KLAN ARENA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved. #KlanArena #Folé
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora