E diele, 26.06.2022, 09:22 PM (GMT+1)

Video

Fatbardha Demi, Historiane - Genocidi mbi Historinë tonë të Lashtësisë. Moderoi: Aristotel Petro. (P1)

E diele, 03.01.2021, 12:08 PMFatbardha Demi, Historiane - Genocidi mbi Historinë tonë të Lashtësisë.  Moderoi: Aristotel Petro. (P1)
https://www.youtube.com/watch?v=_lkkKvqAa_A
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora