E merkure, 08.02.2023, 01:02 AM (GMT)

Video

Prelud natyrës Shqiptare! Eda Zari feat. Myslym Lela

E enjte, 31.12.2020, 12:50 PMPrelud natyrës Shqiptare! Eda Zari feat. Myslym Lela (Vladimir Gica clarinet)
https://www.youtube.com/channel/UCnyAxnEqBIgqC1Mx0EZya4g
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora