E marte, 29.11.2022, 12:20 PM (GMT)

Video

ABC Story: Miku kroat i shqiptareve, si e vrane serbet albanologun Milan Shuflaj

E enjte, 26.11.2020, 09:36 PMABC Story: Miku kroat i shqiptareve, si e vrane serbet albanologun Milan Shuflaj...
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora