E diele, 26.06.2022, 09:41 PM (GMT+1)

Video

Endrita Shkodra - Netët me hënë

E premte, 06.11.2020, 10:59 PMProduksioniARBONI
Follow Endrita on Instagram: https://www.instagram.com/endritashko...
Follow Endrita on Facebook: https://www.facebook.com/endritashkodra/
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media
Follow Produksioni Arboni on…
FB: https://smarturl.it/ArboniFB
Subscribe: https://smarturl.it/ArboniSub
© & ℗ Produksioni Arboni & Onair Media. All Rights Reserved
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora