E merkure, 30.09.2020, 10:39 AM (GMT+1)

Video

Agim Gashi - Këngë për Shukrije Obertincen

E shtune, 15.08.2020, 03:59 PMAgim Gashi - Këngë për Shukrije Obertincen
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora