E marte, 20.04.2021, 07:50 AM (GMT+1)

Video

Post - Izolimi dhe pasojat sociale në shoqëri - Entela Binjaku, Sociologe

E hene, 29.06.2020, 06:04 PMRADIO NGJALLJA

Post - Izolimi dhe pasojat sociale në shoqëri - Entela Binjaku, Sociologe

Intervistoi: Nikolla Barkaj, gazetar pranë Radio Ngjallja

Qershor 2020

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora