E premte, 18.09.2020, 08:06 AM (GMT+1)

Video

Kur Hoxha Jakup Asipi fliste kundër Flamurit Kombëtar

E marte, 26.05.2020, 02:21 PMHoxha Jakup Asipi ka vdekur në vitin 2006.
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora