E shtune, 06.03.2021, 11:32 AM (GMT)

Video

Ismet Drishti: Edi na çau çau çau

E diele, 24.05.2020, 07:16 PMGazetari Ismet Drishti vjen më një këngë për Liderin tonë Suprem, Edi Ramën.

http://zjarr.tv/

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora