E merkure, 17.07.2019, 05:56 AM (GMT+1)

Video

André Rieu - O Fortuna (Carl Orff - Carmina Burana)

E enjte, 25.10.2018, 05:55 PM
Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT