E marte, 20.04.2021, 08:40 AM (GMT+1)

Video

Qani Rexhepi fyen Adem Jasharin, nën tingujt e muzikës serbe

E diele, 10.05.2020, 12:23 PMQani Rexhepi, vëllai i Sylejman Rexhepit, kryetarit të Bashkësisë Islame të Maqedonisë, fyen Heroin e Kombit, Adem Jashari.

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora