E hene, 19.04.2021, 01:41 AM (GMT+1)

Video

Kristina Hajdari - Shqipëri o nëna ime

E diele, 19.04.2020, 01:57 PMKristina Hajdari - Shqipëri o nëna ime...
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora