E premte, 10.04.2020, 12:36 AM (GMT+1)

Video

Nikollë Nikprelaj - Tringa e Grudës

E diele, 08.12.2019, 02:26 PMKomentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT