E premte, 23.04.2021, 02:23 PM (GMT+1)

Video

Kozeta Zylo interviston Agim Doçin: At Gjergj Fishta më pruni në New York

E premte, 01.11.2019, 11:06 PMKozeta Zylo interviston Agim Doçin: At Gjergj Fishta më pruni në New York...
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora