E diele, 05.04.2020, 01:22 AM (GMT+1)

Video

E diele, 20.10.2019, 01:22 PM"Pasditja ime" me Julkën - Kujdes! Ja çfarë ndodh me fëmijët që dhunohen...
Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT